TM300

TM300


- Bandážovací stroj pro dlouhé kabelové svazky a jiné materiály (jednoduché, komplexní)
- Průměr svazku: max. 20 mm (volitelně 35 mm)
- Šířka pásky: 9 – 19 mm (další na vyžádání)
- Vnější průměr pásky max. 165 mm
- Typ pásky: pásky s jádrem 1,5 “nebo 3”
- Rychlost otáček: 0 – 1 000 ot./min

Výrobce: TechSpeed

Poptávka

RED TM 300 je programovatelný, univerzální a samostatný stroj pro bandážování kabelů a kabelových svazků. Vyznačuje se nejmodernějšími komponenty, které zaručují vysokou úroveň přesnosti a bezpečnosti.Stroj je k dispozici s podáváním pomocí válečků (TM 300R) nebo s podáváním pomocí pásů (TM 300B).

Stroj je snadno programovatelný. Operátoři nebo vedoucí mohou připravit několik programů, které umožňují snadnou a opakovatelnou výrobu složitých svazků. TM 300 využívá kombinaci lineárních a pásových / válečkových posuvů, které umožňují provoz na krátkých a dlouhých kabelech v závislosti na skutečné potřebě. Pokud je vybaven pásovým posuvem, může také zpracovávat těžké vysokonapěťové kabely široce používané v automobilovém průmyslu.
Díky promyšlenému designu a inovativním vlastnostem, jako je patentovaná bandážovácí hlava s lepicí hlavou, je TM 300 bezpečný a snadno ovladatelný. To minimalizuje potřebnou dobu zaškolení obsluhy a umožňuje větší flexibilitu při plánování výroby.
Flexibilní software poskytuje mnoho možností přizpůsobení produktu podle požadavků a designu. Každý krok v programu je konfigurován individuálně.

Řada volitelných doplňků pomáhá přizpůsobit zařízení potřebám a požadavkům zákazníka.

Průměr kabelového svazku: max. 20 mm (volitelně 35 mm)
Šířka pásky: 9 - 19 mm (další na vyžádání)
Vnější průměr pásky: max. 165 mm
Typ pásky: všechny dostupné pásky s jádrem 1,5 "nebo 3"
Rychlost otáčení hlavy: 0 - 1 000 ot./min .;
Úrověn hluku: <74 dB
Rozměry (Š x H x V): 1265 x 700 x 1300 mm
Hmotnost: 285 kg
Rozměry a hmotnost se vztahují na základní stroj.
Připojení: 230V / 16A, stlačený vzduch 6 bar.

Kompatibilita s CE
TM 300 plně vyhovuje všem směrnicím CE a EMC týkajícím se mechanické a elektrické bezpečnosti a elektromagnetické kompatibility.

Doporučuje se, aby byly předloženy vzorky svazků, aby se potvrdilo, že proces zpracování požadovaného stroje je možný.

TM300-EN

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení