Ruční Krimpovací kleště

140 položek

Krimpované spoje již v mnoha oblastech nahradily pájené spoje. Krimpované spoje jsou mechanicky stabilní a odolné proti korozi. Lze je vytvářet opakovatelným způsobem, jsou odolné proti stárnutí a poskytují vynikající elektrická spojení s dlouhou životností. Aby však bylo všech těchto předností možno skutečně dosáhnout, musí být krimpované spoje vytvořeny naprosto správně. Vodič, kontakt i krimpovací nářadí musí být přesně vzájemně slícovány.

Základní kvalitativní požadavky, které jsou na krimpované spoje kladeny, jsou definovány v normách, jako například DIN EN 60352- 2, IEC 512 a DIN EN 60999-1. Kromě toho výrobci často stanovují podrobné požadavky týkající se mnoha vodičů a konektorů dodávaných na trh, což je spojeno s nezbytností zajištění správného krimpovacího nářadí.

Ať již se jedná o krimpovací lisovadla (pro krimpované spoje typu F nebo W, šestihranného nebo čtyřhranného tvaru, speciální krimpované spoje), krimpovací kleště se 4/8 vtlačovacími trny nebo multifunkční speciální krimpovací nářadí, společnost Rennsteig může nabídnout správné nářadí pro vytváření prakticky jakéhokoli typu krimpovaných spojů. Nabízí tedy všechny rozhodující vlastnosti moderního krimpovacího nářadí, jako například

· funkci blokování síly, která zajišťuje správné dokončení krimpovaného spoje,

· bezpečné protiskluzové dvoudílné rukojeti umožňující ergonomickou práci,

· nastavitelnou krimpovací sílu pro výměnná lisovadla, nebo

· přednastavení správné krimpovací síly již ve výrobním závodě.

Správná příprava konce vodiče (odstřihnutí a odizolování) je stejně důležitá, jako správná kombinace konektoru, vodiče a krimpovacího nářadí. Také musí být zajištěno správné nastavení polohy vodiče i konektoru v použitém krimpovacím nářadí.

Nářadí dodávané společností Rennsteig je konstruováno tak, aby usnadňovalo vytváření správně uspořádaných krimpovaných spojů. Můžete se spolehnout na to, že tomu tak bude i nadále a že vám společnost Rennsteig vždy pomůže při hledání řešení vašeho konkrétního problému.

Samonastavitelné kleštěPEW 12 - všestrané kleštěPEW 16 - základní servisní činnostPEW 6 - pro kontakty 0,03-2,5 mm2PEW 8 - servisní kleštěPEW 9 - Lehké a kompaktníMPZHPZ

 

 

Výrobce:

Prohledat výsledky filtru fulltextem

Zobrazit:
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení