Ruční Mechanické Krimpování

54 položek

Krimpování pomocí nářadí vybaveného posilovačem

Jelikož se krimpované spoje používají pro stále výkonnější soustavy obvodů, postupně se zvětšují i průřezy kontaktů a kabelů. Tyto větší kontakty je sice obvykle možno krimpovat ručně, avšak postup není snadný. I když krimpovací nářadí poskytuje velmi účinný přenos síly, při některých způsobech použití již potřebná síla může při opakovaném používání způsobit poranění kloubů uživatele.

V této společnosti společnost RENNSTEIG doporučuje krimpovací nářadí vybavené posilovačem, které lze flexibilně přizpůsobovat konkrétnímu způsobu použití a pracovnímu zatížení. Pro mobilní použití nabízíme akumulátorové hydraulické a mechanické krimpovací nářadí. Pro použití při zpracování větších sérií pak nabízíme pneumatické krimpovací stroje.

Společnost RENNSTEIG věnuje velkou pozornost vzájemné zaměnitelnosti a kompatibilitě, čímž je umožněno, aby úkony osvojené při práci s jedním typem našeho ručního krimpovacího nářadí byly intuitivně použitelné i při práci s krimpovacím nářadím opatřeným posilovačem nebo s krimpovacím strojem. U všech typů nářadí je možno používat vzájemně zaměnitelné ustavovací přípravky a vložky, čímž se maximalizuje flexibilita a minimalizují náklady.

APZE-PEW12HC20

Výrobce:

Prohledat výsledky filtru fulltextem

Zobrazit:
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení