Kleště pro fotovoltaické kabely

14 položek

Přeměna sluneční energie na elektrickou energii je i nadále významným prvkem snahy o využívání obnovitelných energetických zdrojů. Nepřetržitý vývoj stále účinnějších a současně levnějších solárních panelů zvyšuje přitažlivost investic do fotovoltaických systémů, a to i v případě snižujících se státních dotací. Tato skutečnost přispívá ke snižování spotřeby fosilních paliv, jejichž zásoba není nevyčerpatelná, a je rovněž důležitá v souvislosti s umožněním výroby elektrické energie ve velmi odlehlých oblastech.

Instalace fotovoltaického systému představuje investici na několik desetiletí, jejíž návratnost ve značné míře závisí i na kvalitě instalačních prací. Dlouhodobá odolnost proti extrémním povětrnostním vlivům a funkčnost kabeláže i jednotlivých spojení jsou nejdůležitějšími faktory souvisejícími s provozuschopností pole solárních panelů. Všechny jednotlivé solární panely musí být řádně připojeny, což je spojeno s potřebou použití krátkých kabelových tras, které minimalizují ztráty vedením, a vytvoření spolehlivých spojení. Profesionální zpracování za použití ručního nářadí nabízí možnosti optimalizace pracovních postupů také v oblasti prefabrikace kabelů. Plynotěsné, korozivzdorné krimpované spoje, které jsou současně odolné proti povětrnostním vlivům, zajišťují minimalizaci ztrát a účinný přenos energie i po mnoha letech provozu. Systémy pro spojování krimpováním, které jsou nabízeny mnoha renomovanými výrobci solárních technologií, jsou předmětem nepřetržitého dalšího vývoje. Profesionální instalační podniky musí být schopny držet s tímto vývojem krok a provádět instalaci, údržbu i opravy solárních systémů v souladu se specifikacemi příslušných výrobců.

Abychom instalačním podnikům tento jejich úkol usnadnili, nabízíme široký výběr nářadí dodávaného jednotlivě i v sadách, které umožňuje profesionální práci s konektory solárních systémů a které rovněž neustále zdokonalujeme. Naše systémová řešení poskytují profesionálům ucelenou, vysoce výkonnou a rozšiřitelnou řadu nářadí pro instalaci a údržbu současných i budoucích fotovoltaických systémů.

Výrobce:

Prohledat výsledky filtru fulltextem

Zobrazit:
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení