O společnosti Rennsteig / Knipex

RENNSTEIG – vždy dobré spojení

„Rennsteig" je turistická stezka vedoucí napříč Durynskou vysočinou v Německu. Ústředí společnosti se nachází v Durynsku, což je region s mnohaletou tradicí výroby vynikajícího ručního nářadí. Vždy dobré spojení – již od roku 1959 vyrábí společnost RENNSTEIG profesionální nářadí, od úvodního návrhu až po sériový produkt.

Od roku 1991 je RENNSTEIG nezávislou dceřinou společností renomovaného výrobce nářadí KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG sídlícího v německém městě Wuppertal.

 

Tradice, na které je založeno vedoucí postavení

Za použití nových technologií a pokrokových postupů zpracováváme materiály nejvyšší kvality, ze kterých vyrábíme nářadí ke stříhání, odizolování a krimpování kabelů, rázové nářadí, upínatelné sekáče a nejrozmanitější další nářadí. Naše vlastní výzkumné a vývojové oddělení nepřetržitě zdokonaluje stávající nářadí a vyvíjí nové výrobky.

Dokladem těchto novátorských schopností je udělení mnoha mezinárodních patentů. Jednou z našich obzvláštních předností je schopnost vyvíjet a vyrábět nástroje, jejichž konstrukce vychází ze specifických potřeb zákazníků a umožňuje provádění nejrůznějších specializovaných úkonů.

 

Váš odborný partner

Vysoce kvalitní nářadí vyráběné společností RENNSTEIG je pravidelně představováno na předních mezinárodních výstavách nářadí, kde se těší vynikající pověsti mezi odbornou veřejností. V celém světě je společnost RENNSTEIG mezi odborníky známa jako jeden z předních výrobců nářadí. Získání certifikace podle ISO 9001 je dokladem našeho proaktivního přístupu k zajišťování kvality, který je uplatňován ne všech organizačních úrovních našeho podniku.

Toto zaměření na kvalitu je jedním z důvodů naší trvalé úspěšnosti na velmi náročném trhu špičkového nářadí. Institut GFE e.V. (Společnost pro výrobní techniku a vývoj výrobků) sídlící v německém městě Schmalkalden udělila velkému počtu nářadí vyráběnému společností RENNSTEIG ocenění ve formě pečeti kvality, která potvrzují, že toto nářadí je vyráběno v souladu s náročnými požadavky norem DIN.

Výrobní závod Altersbach

 

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení