Podavače PF 235.30 / .100

Podavače PF 235.30 / .100


- Pásový podavač pro kabely / hadice
- slouží pro přesné podávání při vysoké rychlosti
- šířka materiálů 30 / 100 mm
- výška materiálů 30 mm
- ukazatel výšky pásů pro přesné nastavení

Výrobce: Metzner

Poptávka

Velké výhody:

- podávání materiálů bez tenze do stříhacích poloautomatů

- max. průměr kabelů 30mm s max. rychlostí 180m/min

- kyvná páka, která zaručí vypnutí stříhacího stroje pokud kabel je moc napnutý

- možnost propojit s optickým hlídačem průvěsu

- jednoduché nastavení rozpětí pásu pro ideální sevření podávaného materiálů

 

Podavače od společnosti Metzner se používají, když se materiál odvíjí ze zařízení bez pohonu nebo chcete zaručit vyšší přesnost střihu. Například pro kabelové smotky a profilované hadice, cívky nebo zpracování kabelů přímo z krabice nebo kabelového stojanu či skladu.
Naše podavače zajišťují plynulé podávání materiálů pro všechny stroje pro automatické zpracování.

Vestavěný snímač ovládá rychlost odvíjení materiálu nezávisle na stroji při rychlostech od 0-180 m / min. Podle typu modelu mohou být materiály přepravovány až do šíře 100 mm a 30 mm výšky.
S vynikajícími zkušenostmi v oblasti zpracování kabelů, pryže a plastů navrhl Metzner tři silné a přesto velmi kompaktní podavače:

Pro materiály s velmi malými průměry nabízí Metzner PF 50.25 podavač ideální řešení za nízkou cenu. Větší průměry jsou podávány pomocí Metzner PF 235.30 (šířka 30mm). Pro všechny materiály, které nejsou kulaté, je k dispozici Metzner PF 235.100 (šířka materiálu 100mm).

 

Podavač PF235-AJPodavač PF235-De

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení