ST-OB RED / GREEN

ST-OB  RED / GREEN


- Stříhací zařízení
- možnost stříhaní kabelů / plochých kabelů / bužírek
- max. průměr materiálu 30mm
- max. průřez kabelu 50mm2
- rychlost posuvu 60 m/s
- délka střihu 0,1mm–999m
- pásový podavač
- možnost propojit s potiskem a přídavnými zařízeními

Výrobce: Metzner

Poptávka

Metzner ST-OB Series »kompaktní, přesný rychlý«

Univerzální řezací stroje řady Metzner ST-OB přesvědčují svou precizností, kompaktním designem a širokou škálou střihu různých materiálů (pryžové profily, trubice potažené textilem, fólie, textilie, štítky, kabely a vodiče, metalové oplety a mnoho dalších materiálů), které jsou schopny zpracovat. Aby se vždy dosáhlo ideální kvality řezání při různých materiálních předpokladech, nabízejí stroje ST-OB výběr ze tří technologií řezání (standartní, nůžkový střih nebo střižná hlava pro hadice). Stroje ST-OB jsou dostupné ve dvou variantách.

Metzner ST-OB Red

Metzner ST-OB Red přesvědčí jak atraktivní cenou, tak inovativní sadou funkcí. Elektronické řízení PLC nabízí možnost upravit a uložit všechny parametry zpracování, jako je rychlost podávání, délka řezu a řezání podle specifikací materiálu. Moderní krokový motor poskytuje vysokou přesnost polohování a plynule nastavitelnou rychlost podávání. Stroj je díky tomu lepší než stroje se stejnosměrným pohonem a spojkou.

Metzner ST-OB Green

Rozhodující výhodou Metzner ST-OB Green je zvýšený řezací i podávací výkon a možnost integrace periferních zařízení (potisk, odvíječ nebo odkladač). Speciální vysoce výkonný pneumatický válec s nastavitelnou hloubkou řezu poskytuje 30% zvýšení výkonu při krátkých řezných délkách. Krokový motor s vyššími otáčkami a točivým momentem zajišťuje vynikající tažnou sílu pro podávání materiálu a zvýšený řezný výkon při dlouhých řezných délkách. Díky kompletní sadě rozhraní je ST-OB Green ideální pro rozšíření na výrobní linku s periferními jednotkami, jako jsou podávače a odkládací dopravníky. Stroj ST-OB Green je možné využít pro pracovní cyklus zleva doprava i opačně

Dlouhodobá spokojenost

Patentované technologie, vysoké standardy kvality, mnohaleté zkušenosti a ověřený poprodejní servis zajišťují dosažení prvotřídní kvality po celou dobu životnosti vašeho stroje Metzner.

Parametry střihu

Metzner ST-OB Red

Metzner ST-OB Green

Rozměrů materiálu, šířka max. 150mm 150mm
Rozměru materiálu, výška max. 25mm 30mm 
Nastavitelná délka po min. 0.1mm 0.1mm
Přesnost 2) ± 0.2% ± 0.2%

 

Technická data                      

   
Síťové připojení   230V,50/60Hz,6A  230V,50/60Hz,6A
Přípojka stlačeného vzduchu          6 bar 6 bar
Rozměry (DxŠxV) 700 x 400 x 650mm 700 x 400 x 650mm
Váha 50kg 70kg včetně řídící jednotky

 

Parametry Red - Green

   
Maximální podávací rychlost. 45 m/min   60m/min
Maximální rychlost sřihu. 3) 150 /min 205 /min
Řízení PLC 4) PLC 4)
Displej 2-řádkový displej Barevný LCD-TFT (dotykový, 5,7")
Motor 3 ~ krokový 3 ~ krokový
Pneumatický válec Festo Metzner High-Speed
Integrované konektory pro periferní jednotky  x ANO

 

ST-OB GREEN ST-OB Green německý prospektST-OB střih český prospekt

 

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení