AM 3500/3700

AM 3500/3700


- Stříhací a odizolovací automat
- max. průměr kabelu 15mm
- průřez 0,5–50/70 mm2
- odizolování max. 210mm pravá strana a 110mm levá strana
- délka střihu 20mm–990m
- max. rychlost podávání kabelu 3m/s
- ovládaní PLC/PC
- možnost válcové podavače/pásové podavače
- možnost propojit s potiskem a přídavnými zařízeními

Výrobce: Metzner

Poptávka

Stroje pro zpracování kabelů řady »Metzner AM 3000« se vyznačují vynikajícím výkonem při řezání a odizolováním kabelů a robustním designem s dlouhou životností pro nepřetržité průmyslové využití.


Stroje série AM jsou vyvinuté a vybavené výkonným potenciálem pro kompletní zpracování kabelů a vodičů až do průřezu 70 mm² a 15mm vnějšího průměru, tyto stroje nabízejí komplexní možnosti zpracování: od standardních odizolovacích procesů až po vícestupňové odizolování, a to i velmi krátkých stíněných koaxiálních kabelů pomocí rotační hlavy (volitelný option). Metzner nabízí sedm základních modelů, vše s různými řeznými schopnostmi a úrovněmi vybavení. Navíc se jejich technologie nožů liší různými obrysy tak, aby vyhovovaly požadavkům zákazníka.

Patentovaný systém dvoubodového řezání, například se dvěma noži pracujícími společně v jednom kroku procesu. Volitelná rotační hlava poskytuje přesné obvodové řezání pro dráty s velmi tenkou nebo tuhou izolací a pro koaxiální kabely.
Všechny modely v řadě »Metzner AM 3000« jsou standardně připraveny pro kompletní zapojení periferních zařízení a pro usnadnění IT integrace. Tímto způsobem se tyto řezací a pásové stroje snadno a bez dalšího návrhu přeměňují na kompletní výrobní linky, aby se dále zvýšila automatizace výroby.

 AM 3500/3700AM 3500/3700

Metzner- stříhaní odizolování

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info