RED PT

RED PT


- Tahový zkušební stroj s motorovým posuvem
- rozsah: 0 – 1000 N
- přesnost měření 0,1 %
- rychlost posuvu 50 a 100 mm/min
- paměť pro 2000 hodnot
- SD karta

Výrobce: TechSpeed

Poptávka

Dlouholeté zkušenosti, široké znalosti a neustálá vůle se posouvat – z tohoto důvodu se společnost Techspeed rozhodla vyvíjet a vyrábět vlastní zařízení pod značkou RED.

První sérií této produktové skupiny je RED PT 110 - solidní, moderní a spolehlivý přístroj pro měření tahové síly lisovaných a svařovaných spojů do 1000 N.

Základem dobrých výsledků je stabilní konstrukce, bezpečné provedení testovacích procesů, přesné zobrazení naměřených hodnot v kombinaci se spolehlivými komponenty, dotykovou obrazovkou a uživatelsky přívětivým prostředím.

Red PT 110 Red PT 110 je univerzální, motorizované stolní zařízení. Má moderní design a je vybaven dostatečně velkým dotykovým displejem, na kterém jsou graficky zobrazovány naměřené hodnoty. Zařízení je programovatelné, umožňuje úpravu testovacích parametrů a může komunikovat naměřená data přes síťové rozhraní Další výhodou je zjednodušený proces kalibrace.

 

Rozsah testovací síly 1-1000N (jako option až 2000N)
Měřící jednotky kgF, lbF
Testovací rychlost 25, 50, 100 mm/min
Přesnost 0,1 % of max síly
Váha 14 kg
Rozměry (D/V/Š) 469 / 127 / 140 mm
Napájecí zdroj 24V

 

 

Tahová zkouška RED PTTahová zkouška RED PTTahová zkouška RED PT

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení