Ultrazvukové svařování plastů

0 položek

Ultrazvukové svařování plastů je vhodné téměř pro všechny termoplasty. Máte-li v úmyslu svařovat obrobky ze semikrystalických plastů, je důležité si uvědomit, že se tyto plasty svým chováním při svařování výrazně liší od amorfních plastů. Podélnými a torzními metodami lze dosáhnout velmi rozdílných svarů. Kromě osvědčených procesů podélného svařování nabízíme také jedinečné torzní ultrazvukové svařování SONIQTWIST®, které se vyznačuje minimálním namáháním dílů.

Ultrazvukové svařování splňuje všechny požadavky na zpracování materiálů z vrstvené lepenky. Jeho zvláštní výhodou je přímý přenos ultrazvukové energie přes nejrůznější vrstvené konstrukce až na (vnitřní) těsnicí vrstvu. SONIQTWIST® je nová technologie ultrazvukového svařování výrobků, jako jsou např. zásobníky a nádoby. Námi vyvinutá, patentovaná torzní metoda znamená novou etapu ultrazvukového zatavování a svařování.

 

Obecné informaceNýtování termoplastůTorzní metoda

Nápojové kartónyPřírubová spojení plastůZatavování kovových dílů

Potravinové obalySvařování plastových dílůBodové svařování

Vaky

Výrobce:

Prohledat výsledky filtru fulltextem

Zobrazit:
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení