TM200

TM200


- Bandážovací stroj pro kratší kabelové svazky a jiné materiály (jednoduché, komplexní)
- lineární posuv 1m (ostatní na požádání)
- Průměr svazku: max. 20 mm (volitelně 35 mm)
- Šířka pásky: 9 – 19 mm (další na vyžádání)
- Vnější průměr pásky max. 165 mm
- Typ pásky: pásky s jádrem 1,5 “nebo 3”
- Rychlost otáček: 0 – 1 000 ot./min

Výrobce: TechSpeed

Poptávka

RED TM 200 je programovatelné stolní zařízení pro bandážování vodičů a kabelových svazků. Vyznačuje se nejmodernějšími komponenty, které zaručují vysokou úroveň přesnosti a bezpečnosti práce.
TM 200 je vybaven lineárním transportem, který táhne kabely nebo kabelový svazek z bandážovací hlavy. Automatizace všech pohyblivých částí stroje zaručuje přesné a opakovatelné překrytí pásky od samého začátku procesu až do jejího konce.

TM200 je snadno programovatelný. Operátoři nebo vedoucí mohou připravit více programů, které umožňují snadnou a opakovatelnou výrobu. Protože je délka lineárního posuvu omezená, je stroj nejvhodnější pro výrobu krátkých svazků. Náš uživatelsky přívětivý software však umožňuje programovat komplexní produkty až do 20 větví.
Díky promyšlenému designu a inovativním funkcím, jako je náš patentovaný ochranný kryt bandážovácí hlavy, je TM 200 bezpečný a snadno ovladatelný. To minimalizuje požadovaný čas na zaškolení obsluhy a umožňuje větší flexibilitu při plánování výroby.
Díky použití servomotorů ve spojení s přesným lineárním posuvem je výroba snadná a opakovatelná. Flexibilní software poskytuje mnoho možností přizpůsobení produktu podle požadavků a designu. Každý krok v programu je konfigurován individuálně.

Řada volitelných doplňků pomáhá přizpůsobit zařízení potřebám a požadavkům zákazníka.

Průměr kabelového svazku: max. 20 mm (volitelně 35 mm)
Šířka pásky: 9 - 19 mm
Vnější průměr pásky: max. 165 mm
Typ pásky: všechny dostupné pásky s jádrem 1,5 "nebo 3"
Rychlost otáčení hlavy: 0 - 1 000 ot./min
Lineární přepravní délka: 1,0 m (další délky na vyžádání)
Úrověn hluku: <74 dB
Rozměry (Š × H × V): 1392 x 690 x 570 mm
Hmotnost: 103 kg (Rozměry a hmotnost jsou podle základního stroje)
Přípojení: 230V/16A, 6 bar stlačeného vzduchu.

Kompatibilita s CE
TM 100 plně vyhovuje všem směrnicím CE a EMC týkajícím se mechanické a elektrické bezpečnosti a elektromagnetické kompatibility.

Doporučuje se, aby byly předloženy vzorky drátu, aby se potvrdilo, že proces zpracování požadovaného stroje je možný.

 

TM200-EN

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení