TM100

TM100


- Bandážovací stroj pro kabelové svazky
- Průměr svazku: max. 20 mm (volitelně 35 mm)
- Šířka pásky: 9 – 19 mm (další na vyžádání)
- Vnější průměr pásky max. 165 mm
- Typ pásky: pásky s jádrem 1,5 “nebo 3”
- Rychlost otáček: 0 – 1 000 ot./min

Výrobce: TechSpeed

Poptávka

RED TM 100 je všestranný stolní stroj pro bandážování kabelů a kabelových svazků. Vyznačuje se nejmodernějšími komponenty, které zaručují vysokou úroveň přesnosti a bezpečnosti.Stroj je k dispozici s podáváním pomocí válečků (TM 100R) nebo s podáváním pomocí pásů (TM 100B).

TM 100 je základním bandážovacím strojem, ale i přesto, že je pracoviště řízeno obsluhou, tak použití servomotorů ve spojení s digitálním ovládáním zaručuje přesné a opakovatelné zabandážování páskou.

Obsluha pracuje s omezeným počtem nastavovacích prvků. Je nejvhodnější pro malosériovou výrobu, prototypování a výrobu strojů s většími tolerancemi rozměrů.
Díky promyšlenému designu a inovativním vlastnostem, jako je patentovaný ochranný kryt hlavy s bandážovácí hlavou, je TM 100 bezpečný a snadno ovladatelný. To minimalizuje potřebnou dobu zaškolení obsluhy a umožňuje větší flexibilitu při plánování výroby.
Na druhé straně je stroj přesným nástrojem, který umožňuje zkušeným operátorům dosáhnout vysoce opakovatelné výroby. Zatímco mnoho procesních parametrů je řízeno ručně, použití servomotorů ve spojení s digitálním ovladačem umožňuje aplikovat dovednosti a zkušenosti s viditelnými výsledky.

Řada volitelných doplňků pomáhá přizpůsobit zařízení potřebám a požadavkům zákazníka.

 

Průměr kabelového svazku: max. 20 mm (volitelně 35 mm)
Šířka pásky: 9 - 19 mm (další na vyžádání)
Vnější průměr pásky: max. 165 mm
Typ pásky: všechny dostupné pásky s jádrem 1,5 "nebo 3"
Rychlost otáčení hlavy: 0 - 1 000 ot./min .;
Úrověn hluku: <74 dB
Rozměry (Š x H x V): 900 x 665 x 570 mm
Hmotnost: 95 kg
Rozměry a hmotnost se vztahují na základní stroj.
Připojení: 230V / 16A, stlačený vzduch 6 bar.


Kompatibilita s CE
TM 100 plně vyhovuje všem směrnicím CE a EMC týkajícím se mechanické a elektrické bezpečnosti a elektromagnetické kompatibility.


Doporučuje se, aby byly předloženy vzorky drátu, aby se potvrdilo, že proces zpracování požadovaného stroje je možný.

 

TM100EN

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení