AM 3800

AM 3800


-Ablängen und Abisolierenhalbautomat
- Kabeldurchmesser max. 20mm
- Kabelquerschnitt Litze 0,5–70mm2
- Abisolierlänge max. 210mm rechte Seite und 110mm linke Seite
- Kabellänge 20mm bis 990m
- Vorschubgeschwindigkeit max. 3m/s
- PLC/PC Steurung
- Sie können zwischen Rollenvorschub und Bandvorschub wählen
- Die Möglichkeit zur Ansteuerung von Bedruckungsgeräten _ und Zusatzgeräte

Výrobce: Metzner

Poptávka

 Stroje pro zpracování kabelů řady »Metzner AM 3000« se vyznačují vynikajícím výkonem při řezání a odizolováním kabelů a robustním designem s dlouhou životností pro nepřetržité průmyslové využití.

Stroje série AM jsou vyvinuté a vybavené výkonným potenciálem pro kompletní zpracování kabelů a vodičů až do průřezu 70 mm² a 20mm vnějšího průměru, tyto stroje nabízejí komplexní možnosti zpracování: od standardních odizolovacích procesů až po vícestupňové odizolování, a to i velmi krátkých stíněných koaxiálních kabelů pomocí rotační hlavy (volitelný option). Metzner nabízí sedm základních modelů, vše s různými řeznými schopnostmi a úrovněmi vybavení. Navíc se jejich technologie nožů liší různými obrysy tak, aby vyhovovaly požadavkům zákazníka.

Patentovaný systém dvoubodového řezání, například se dvěma noži pracujícími společně v jednom kroku procesu. Volitelná rotační hlava poskytuje přesné obvodové řezání pro dráty s velmi tenkou nebo tuhou izolací a pro koaxiální kabely.
Všechny modely v řadě »Metzner AM 3000« jsou standardně připraveny pro kompletní zapojení periferních zařízení a pro usnadnění IT integrace. Tímto způsobem se tyto řezací a pásové stroje snadno a bez dalšího návrhu přeměňují na kompletní výrobní linky, aby se dále zvýšila automatizace výroby.

 

 AM 3800AM 3800

 

Metzner- stříhaní odizolování

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info