AM 3500/3700

AM 3500/3700


-Der Abläng und Abisolierautomat
- Kabeldurchmesser max.15mm
- Kabelquerschnitt Litze 0,5–50/70 mm2
- Abisolierlänge max. 210mm rechte Seite und 110mm linke Seite
- Kabellänge 20mm–990m
- max. Vorschubgeschwindigkeit 3m/s
- PLC/PC Steurung
- Sie können zwischen Rollenvorschub und Bandvorschub
- Die Möglichkeit zur Ansteuerung von Bedruckungsgeräten und Zusatzgeräte

Výrobce: Metzner

Poptávka

Die Kabelbearbeitungmaschinen der »Metzner AM 3000 Baureihe« zeichnen sich durch herausragende Schnitt_und Abzugskraft aus und überzeugen mit ihrem modularen, robusten und langleibigen Aufbau im industriellen Dauereinsatz.

Die Maschine der AM-Serie sind entwicklet und ausrüsten leistungsstarkers Potenzial für die vollständige Bearbeitung von Kabeln und Leiter bis 70mm² Kabelquerschnitt und 15mm Kabeldurchmesser. Diese Maschinen bieten komplexe Verarbeitungsoptionen:

Stroje série AM jsou vyvinuté a vybavené výkonným potenciálem pro kompletní zpracování kabelů a vodičů až do průřezu 70 mm² a 15mm vnějšího průměru, tyto stroje nabízejí komplexní možnosti zpracování: od standardních odizolovacích procesů až po vícestupňové odizolování, a to i velmi krátkých stíněných koaxiálních kabelů pomocí rotační hlavy (volitelný option). Metzner nabízí sedm základních modelů, vše s různými řeznými schopnostmi a úrovněmi vybavení. Navíc se jejich technologie nožů liší různými obrysy tak, aby vyhovovaly požadavkům zákazníka.

Patentovaný systém dvoubodového řezání, například se dvěma noži pracujícími společně v jednom kroku procesu. Volitelná rotační hlava poskytuje přesné obvodové řezání pro dráty s velmi tenkou nebo tuhou izolací a pro koaxiální kabely.
Všechny modely v řadě »Metzner AM 3000« jsou standardně připraveny pro kompletní zapojení periferních zařízení a pro usnadnění IT integrace. Tímto způsobem se tyto řezací a pásové stroje snadno a bez dalšího návrhu přeměňují na kompletní výrobní linky, aby se dále zvýšila automatizace výroby.

 AM 3500/3700AM 3500/3700

Metzner- stříhaní odizolování

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info